O Noktası Büyütme Adana

  O noktası büyütme Adana, genital bölgedeki cinsel uyarım bölgelerini gençleştirmek ve kişinin cinsel ilişkilerden aldığı hazzı arttırmak amacıyla yapılan uygulamadır. Genital bölgedeki pek çok nokta; sinir hücreleri ve kılcal damarlar bakımından zengin bir yapıya sahiptir. Yani cinsel hazzın oluşmasında son derece önemli bir rol oynarlar. Ancak bu noktalar yaşlanma, ağda uygulamaları ve lazer epilasyon gibi işlemler sebebiyle zaman içerisinde yıpranırlar. Bu da görevlerini gerektiği gibi yapamamalarına yol açabilir.

  O-shot, orgazm aşısı veya O noktası büyütme olarak bilinen uygulama sayesinde; bu bölgelerin genç ve hassas bir yapıya kavuşmasını sağlamak mümkündür. Üstelik bu uygulama ameliyatsız bir şekilde gerçekleşmektedir. Yazımızın devamında ‘’Orgazm aşısı nasıl yapılır?’’, ‘’O-shot ne kadar sürer?’’, ‘’O noktası büyütme sonrası ne zaman cinsel ilişkiye girilebilir?’’ ve ‘’O noktası büyütme sonrası dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?’’ gibi merak edilen soruları yanıtlayacağız. Adana O noktası büyütme uygulaması hakkında merak ettikleriniz için Op. Dr. Yusuf Topalahmetoğlu ile iletişime geçebilir, detaylı bir görüşme için randevu alabilirsiniz.

  O Noktası Büyütme Nedir?

  O noktası büyütme, genital bölgenin gençleşmesi ve cinsel uyarılmanın daha sağlıklı bir şekilde meydana gelebilmesi için yapılan özel bir uygulamadır. O noktası büyütme işlemi, PRP tedavisi ile yapıldığı için genital PRP tedavisi olarak da bilinmektedir. Kanın içerisinde, dokuların gençleşmesini ve onarılmasını sağlayan platelet (trombosit) isimli özel hücreler bulunur. Normal şartlarda bu hücrelerin kan içerisindeki yoğunlukları oldukça azdır. Ancak PRP tedavisi kapsamında, bireyden alınan bir tüp kan sayesinde bu hücrelerden bolca elde etmek mümkündür. Elde edilen gençleştirici platelet hücreleri, O noktası büyütme uygulaması sırasında genital bölgeye enjekte edilmektedir. Böylece genital bölgedeki dokuların gençleşmesi ve hassaslaşması sağlanmaktadır.

  O Noktası Büyütme Neden Yapılır?

  Genital bölgede, sinir hücreleri ve kılcal damarlar açısından son derece zengin olan bazı bölgeler yer alır. Bu bölgeler cinsel uyarılmanın meydana gelmesini ve düzenli olarak uyarıldıkları takdirde bireyin orgazma ulaşmasını sağlarlar. O noktası büyütme, bu bölgelerin gençleşmesi için yapılır. Cinsel yaşam üzerindeki olumlu etkileri sebebiyle O noktası büyütme, O-shot yani orgazm aşısı olarak da bilinmektedir.

  O Noktası Büyütmenin Faydaları Nelerdir?

  O noktası büyütmenin faydaları arasında şunlar yer alır:

  • Genital bölgedeki dokular gençleşir ve daha duyarlı hale gelirler.
  • Cinsel ilişkilerden alınan haz artabilir.
  • Cinsel isteksizlik sorunu giderilebilir.
  • Orgazm olamama veya vajinal kuruluk gibi sorunlar ortadan kaldırılabilir.
  • Genital bölgedeki yıpranmalar giderilebilir.

  Orgazm aşısının faydaları bu şekilde sıralanabilir.

  O Noktası Büyütme Kimlere Yapılabilir?

  18 yaşını dolduran bireyler, işlemin yapılacağı bölgede aktif bir enfeksiyon veya yara yoksa istedikleri zaman O noktası büyütme yaptırabilirler.

  O Noktası Büyütme Ne Kadar Sürer?

  O noktası büyütme işlemi yaklaşık yarım saat içerisinde tamamlanmış olur. Hızlı, etkili ve cerrahi gerektirmeyen bir yöntem olması sebebiyle pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

  O Noktası Büyütme Nasıl Yapılır?

  O noktası büyütme işleminin başında hastadan 1 tüp kan alınır. Alınan kan santrifüj işleminden geçer. Bu işlem sayesinde kanı meydana getiren yoğun ve ağır maddeler tüpün dibine çöker. Gençleştirici platelet hücreleri de tüpün belli bir bölgesinde kümelenirler. Doktor bu hücreleri enjektörle alır ve sonrasında uygulamanın diğer aşamasına geçilir. Bu aşama, hedef bölgelere ağrı kesici krem uygulanması ile başlar. Böylece ağrı eşiği düşük olan hastalar bile hiçbir ağrı hissetmezler. Daha sonra ise toplanan sıvı, belirlenmiş olan bölgelere enjekte edilir.

  O Noktası Büyütme Sonrası İyileşme Süreci Nasıldır?

  O noktası büyütme yaptıran kadınlar, işlemden hemen sonra gündelik yaşama dönebilirler. Uygulama sonrasında, bölgede hafif bir kızarıklık görülebilir. Bu kızarıklık ertesi gün tamamen geçmiş olacaktır. İsteyen bireyler, işlemin gerçekleştiği gün cinsel ilişkide bulunabilirler. O noktası büyütme işlemi sonrasında hastalar istedikleri zaman duş alabilirler, buna yönelik de herhangi bir sınırlandırma yoktur.

  Adana O Noktası Büyütme Fiyatları 2024

  Adana O noktası büyütme fiyatları, uygulamanın nerede yapıldığına ve kapsamına göre değişiklik gösterebilir. Adana orgazm aşısı fiyatları, O-shot fiyatları ve O noktası büyütme fiyatları hakkında merak ettikleriniz için Op. Dr. Yusuf Topalahmetoğlu ile iletişime geçebilir, detaylı bir görüşme için randevu alabilirsiniz.