Barbie Vajina Estetiği Adana

  Barbie vajina estetiği Adana, vajinanın toplu, çekici ve genç bir görünüme kavuşması için yapılan özel bir operasyondur. Vajinanın vücut dışındaki bölümü vulva olarak isimlendirilir. Vulvada iç vajinal dudaklar, dış vajinal dudaklar, venüs tepesi, klitoris ve klitoris şapkası gibi dokular yer alır. Bu dokular arasında yer alan iç vajinal dudaklarda ve klitoris şapkası olarak bilinen deri dokusunda sarkma görülebilir. Bu sarkma hem genetik hem de gelişimsel sebeplerden meydana geliyor olabilir.

  Barbie vajina estetiği, bu sarkmaların giderilmesi ve vajinal dokuların yeniden düzenlenmesi için yapılır. Barbie vajina estetiği kapsamında, dış vajinal dudaklara yağ dolgusu yapmak ve genital bölgeyi beyazlatmak da mümkündür. Böylece genital bölge toplu, genç ve çekici bir görünüme sahip olur. ‘’Barbie vajina ameliyatı nasıl yapılır?’’, ‘’Barbie vajina estetiğinin faydaları ve avantajları nelerdir?’’, ‘’Barbie vajina estetiği sonrası ne zaman cinsel ilişkiye girilebilir?’’ ve ‘’Barbie vajina estetiği öncesi sonrası süreçler nasıldır?’’ gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. Adana barbie vajina estetiği hakkında merak ettikleriniz için Op. Dr. Yusuf Topalahmetoğlu ile iletişime geçebilir, detaylı bir görüşme için randevu alabilirsiniz.

  Barbie Vajina Estetiği Nedir?

  Barbie vajina estetiği, dış genital bölgedeki dokuların, çekici ve genç bir görünüm meydana getirmek için yeniden düzenlendiği kombine bir operasyondur. Bu operasyon kapsamında labioplasti, hüdoplasti, vajina beyazlatma ve vajinoplasti gibi uygulamalar aynı anda yapılabilir. Böyleve dış genital bölge tamamen çekici, toplu ve genç bir görünüme kavuşturulabilir. Bununla birlikte vajinoplasti sayesine vajina daraltılması da mümkün olur. Barbie vajina estetiği sayesinde, herhangi bir doku, otururken veya ayaktayken vulvadan sarkmaz. Vulva son derece çekici ve genç bir görünüm kazanır.

  Barbie Vajina Estetiği Neden Yapılır?

  Barbie vajina estetiği, vulvanın çekici bir görünüme, vajinal kanalın ise dar bir yapıya kavuşması için yapılmaktadır. Bu kombine operasyon sayesinde genital bölgenin hem işlevsel yapısı hem de estetik görünümü yenilenebilir. Barbie vajina estetiği, genital estetik kapsamında yapılan en kapsamlı uygulamalardan biridir. Bu yönüyle oldukça sık tercih edilmektedir. 

  Barbie Vajina Estetiği Kapsamında Yapılan Uygulamalar Nelerdir?

  Barbie vajina estetiği kapsamında yapılan uygulamalar şunlardır:

  • Labioplasti veya iç dudak estetiği.
  • Hüdoplasti veya klitoris şapkası estetiği.
  • Vajinoplasti veya vajina daraltma ameliyatı.
  • Vajina beyazlatma, genital bölge beyazlatma uygulaması.
  • Genital bölge dolgusu.
  • O noktası büyütme.
  • G noktası büyütme.

  Barbie vajina estetiği sayesinde bu gibi uygulamalar, tek bir operasyon sırasında yapılabilir. Bahsi geçen tüm uygulamalar hakkında sitemizde detaylı yazılar bulunmaktadır, bu yazıları inceleyerek uygulamalar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

  Barbie Vajina Estetiği Kimlere Yapılabilir?

  Barbie vajina estetiği 18 yaşını doldurmuş bireylere yapılır. Reşit olmayan kişilere barbi vajina estetiği önerilmez.

  Barbie Vajina Estetiği Ne Kadar Sürer?

  Barbie vajina ameliyatı, yapılması planlanan uygulamaların sayısına ve kapsamına göre 1 ila 2 saat kadar sürebilir.

  Barbie Vajina Estetiği Nasıl Yapılır?

  Barbie vajina estetiği sırasında yapılan tüm operasyonlar, cerrah tarafından kişiye özel olarak planlanır. Böylece vajinadaki tüm estetik kusurlar başarı ile ortadan kaldırılmış olur. Ameliyat çoğunlukla genel anestezi altında yapılmaktadır. Ameliyat sırasında cerrah, vajinal dudaklardaki ve klitoris şapkasındaki sarkmaları giderir. Vajina içerisindeki sarkan, yıpranmış dokular alınır. Böylece vajinal kanal daraltılır. Barbie vajina estetiği kapsamında G noktasını belirginleştirmek için G noktası büyütme, genital bölgeyi gençleştirmek için O noktası büyütme veya genital bölgeyi beyazlatmak için vajina beyazlatma uygulamalarına başvurulabilir.

  Barbie Vajina Estetiği Sonrası İyileşme Süreci Nasıldır?

  Barbie vajina estetiği yaptıran kadınlar, birkaç saat hastanede misafir edildikten sonra taburcu olurlar. Yaklaşık 1 hafta içerisinde gündelik yaşamlarına dönebilirler. İyileşme sürecinin tamamlanması ise 3 ila 4 haftayı bulabilir.

  Barbie Vajina Estetiği Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

  Barbie vajina ameliyatı sonrası dikkat edilmesi gerekenler şunlardır:

  • Bir süre rahat iç çamaşırları giyilmelidir.
  • 1 ay boyunca cinsel ilişki kurulmamalıdır.
  • İyileşme tamamlanana kadar havuza, denize, kaplıcaya veya jakuziye girilmemelidir.
  • Uygulamadan 1 ila 2 gün sonra ayakta duş alınabilir, küvet tercih edilmemelidir.
  • Ağır işler yapılmamalıdır.
  • Düzenli olarak dinlenilmelidir.
  • Genital bölgeyi tahriş edebilecek davranışlar sergilenmemelidir.
  • Genital bölgenin hijyenine ve uygulama bölgesinin bakımına özen gösterilmelidir.
  • Doktor kontrolleri aksatılmamalıdır.

  Barbie vajina estetiği sonrası dikkat edilmesi gerekenler bu şekilde özetlenebilir. Doktorunuz barbie vajina ameliyatı öncesi sonrası süreçler hakkında detaylı bilgilendirme yapacaktır.

  Adana Barbie Vajina Estetiği Fiyatları 2024

  Adana barbie vajina estetiği fiyatları, operasyonun hangi uygulamaları kapsadığına göre değişiklik gösterebilir. Adana barbie vajina ameliyatı fiyatları hakkında merak ettikleriniz için Op. Dr. Yusuf Topalahmetoğlu ile iletişime geçebilir, detaylı bir görüşme için randevu alabilirsiniz.