G Noktası Büyütme Adana

  G noktası büyütme Adana, vajina içerisinde yer alan G noktasının belirgin bir yapı kazanabilmesi için yapılan ameliyatsız genital estetik uygulamasıdır. Vulva üzerinde klitoris olarak bildiğimiz ve kadınlarda cinsel hazzın oluşmasından sorumlu özel bir yapı yer alır. Bu yapının vücut içerisindeki uzantısı vajinal kanaldaki belli bir bölgeyi çevreler. Klitorisin vücut içerisindeki uzantısıyla vajinal kanalın temas ettiği yer G noktası olarak isimlendirilir. Cinsel birleşme sırasında, bu bölgenin penis tarafından uyarılmasıyla haz duygusu meydana gelir ve birey bir süre sonra orgazma (cinsel doyuma) ulaşır. G noktası bazı kadınlarda daha büyük ve belirginken, bazılarında uyarılması zor, küçük bir yapıya sahip olabilir.

  Bu da kişinin orgazma ulaşmasını zorlaştırabilir. G noktası büyütme veya G-shot olarak bilinen uygulama sayesinde G noktasına daha kolay uyarılabilir bir yapı kazandırmak mümkündür. Bu yazının devamında ‘’G-shot nasıl yapılır?’’, ‘’G noktası büyütmenin faydaları nelerdir?’’, ‘’G noktası büyütme sonrası cinsel ilişki ne zaman olmalı?’’ ve ‘’G noktası büyütme sonrası dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?’’ gibi merak edilen soruları yanıtlayacağız. Adana G noktası büyütme uygulaması hakkında merak ettikleriniz için Op. Dr. Yusuf Topalahmetoğlu ile iletişime geçebilir, detaylı bir görüşme için randevu alabilirsiniz.

  G Noktası Nedir? G Noktası Nerede?

  G noktası, vajinanın içerisinde yer alan ve sinir hücreleri bakımından zengin bir bölgedir. Belli bir süre uyarıldığında bireyin orgazma ulaşmasını sağlayabilmektedir. G noktası kadınlarda vajina girişinin 3 ila 4 santimetre kadar içerisinde, vajina üst duvarında yer alır.

  G Noktası Büyütme Nedir?

  G noktası büyütme, G noktasını kolayca uyarılabilir bir yapıya kavuşturmak için yapılan özel dolgu uygulamasıdır. G noktasının belirgin bir yapıya kavuşması, bireyin cinsel ilişkilerden daha fazla haz almasını sağlayacaktır. G-shot olarak da bilinen G noktası büyütme, en sık tercih edilen ameliyatsız genital estetik uygulamalarından biridir.

  G Noktası Büyütme Neden Yapılır?

  G noktası büyütme, cinsel ilişkilerden alınan hazzın arttırılması ve orgazma çabuk ulaşılabilmesi için yapılır. G noktasının yapısı veya büyüklüğü, bireyin genleri tarafından belirlenir. Bu yüzden G noktası küçük olan bireylerin, penis veya herhangi bir cisim ile vajinal yoldan uyarılması zordur. G noktası büyütme, G noktasına kolayca uyarılabilir bir yapı kazandırmak için yapılır.

  G Noktası Büyütmenin Faydaları Nelerdir?

  G noktası büyütmenin faydaları şunlardır:

  • Cinsel ilişkilerden veya mastürbasyon gibi cinsel aktivitelerden alınan haz arttırılabilir.
  • Cinsel ilişkilerden alınan hazzın artması ile birlikte cinsel isteksizlik veya vajinal kuruluk gibi problemler giderilebilir.
  • Orgazma yani cinsel doyuma çok daha hızlı bir şekilde ulaşılabilir.
  • Cinsel aktiviteler hem birey hem de bireyin partneri için daha keyifli olabilir.

  G noktası büyütme uygulamasının faydaları bu şekilde sıralanabilir.

  G Noktası Büyütme Kimlere Yapılabilir?

  18 yaşını doldurmuş olan bireyler, diledikleri zaman G noktası büyütme yaptırabilirler. Eğer uygulamanın yapılacağı yerde aktif bir enfeksiyon veya yara varsa işlem ertelenebilir.

  G Noktası Büyütme Ne Kadar Sürer?

  G noktası büyütme işlemi 5 ila 10 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Son derece hızlı ve ağrısız olması, G noktası büyütmenin en önemli avantajlarındandır.

  G Noktası Büyütme Nasıl Yapılır?

  G noktası büyütme, hyalüronik asit içerikli özel dolgu enjeksiyonlarıyla yapılır. Bu uygulama öncesinde bölgeye lokal anestezi yapılabilir. Daha sonra ise doktor, G noktasının bulunduğu yere hyalüronik asit isminde, cildin doğal yapısında da bulunan özel bir dolgu maddesi enjekte eder. Böylece işlem son bulmuş olur.

  G Noktası Büyütme Sonrası İyileşme Süreci Nasıldır?

  G noktası büyütme uygulaması yaptıran kadınlar, işlem biter bitmez gündelik yaşamlarına devam edebilirler. G-shot sonrası hafif bir kanama, ağrı ve kaşıntı hissi görülebilmektedir. Bunlar gün içerisinde kendiliğinden kaybolurlar. İsteyen bireyler işlemin yapıldığı gün cinsel ilişkide bulunabilirler, cinsel ilişkiye yönelik herhangi bir sınırlandırma yoktur. G noktası büyütme uygulamasının etkileri, yaklaşık 2 ila 4 gün içerisinde kendisini göstermeye başlayacaktır.

  Adana G Noktası Büyütme Fiyatları 2024

  Adana G noktası büyütme fiyatları, uygulamanın nerede yapıldığına göre değişiklik gösterebilir. Adana G-shot fiyatları hakkında merak ettikleriniz için Op. Dr. Yusuf Topalahmetoğlu ile iletişime geçebilir, detaylı bir görüşme için randevu alabilirsiniz.